Loading...

Cukrové zdobení bílý cukr 30g krystalky - Kovandovi

Zdobení na dorty, cukroví a zákusky v podobě bílého cukru.
Skladem 5 ks
U vás pozítří 6.10.2026

54 Kč
180 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Zdobení na dorty, perníčky, zákusky či cukroví v podobě bílého cukru. Efektivní jedlé dekorace umožní vyzdobit vaše cukrářské výrobky podle vlastní fantazie.

Složení: cukr, barvivo: E171

Hmotnost

Balení obsahuje: 30 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
Kovandovi s.r.o
Kotnovská 138 Tábor 39001
info@kovandovi.cz
www.bon-bon.cz/kovandovi

Technické parametry

Kategorie: Barevný dekorační cukr
Výrobce Kovandovi
EAN 8594037364690
Kód produktu 364690

Recenze

Spokojena
hezký
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Dekorační cukr zlatý 80g - FunCakes

Dekorační cukr zlatý. Balení 80 g.

68 Kč
85 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové krystalky bronzově zlaté 80g - FunCakes

Cukrové krystalky bronzově zlaté. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorační cukr stříbrný 80g - FunCakes

Dekorační cukr stříbrný. Balení 80 g.

81 Kč
101.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové krystalky modré 80g - FunCakes

Cukrové krystalky modré. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks